14 Haziran 2011 Salı

Yeni CHP, ABD projesidir!

Şimdi ben bunları yazdım diye bana kızacak chpliler sözde kemalistler olacak ama bunlar doğru gözünüzü açın sayın arkadaşlarım.

Son 1 hafta içinde CHP gençlik kolarından bir basın açıklaması geldi...
Açıklamanın sonunda şöyle diyordu.. '' Uluslararası sömürü toplumunun bir parçası olmayı reddediyoruz. Bu yüzden partimizin daha tutarlı bir siyaset anlayışı ile yola devam etmesini istiyoruz..'' Yeni CHP söyleminin son bulması gerektiğini, kuvayi milliye ruhundan gelindiğini tekrar tekrar söylüyor bu gençler..

Şimdi bu yeni chp ye bakalım neler yapmışlar parti isminin önüne yeni sıfatını aldıktan sonra..
En dikkat çeken şey izmirde dağıtılan seçim beyannamesinde ''Halkımızda ki Amerikan karşıtlığını ortadan kaldıracağız'' ibaresi var! Antalyadan kocaman bir Ohhhhhaaaaaaa gönderiyorum size! Çüş bu kadar da olmaz diyor insan ama oluyor.

Atatürk demiş ki, CHP nin kurucusu ve ilk genel başkanı Gazi Kemal; Bağımsızlık benim karakterimdir. Yaşa Paşam..
Ve iki önemli eserinden bahsetmiş Adamcağız.. Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi. Yani Bağımsızlık vazgeçilmez bir parçasıdır CHP nin.

Neyse.. Chp genel başkan yardımcısının bi açıklamasına ne diyeceksiniz sevgili chp li kemalist geçinen arkadaşlarım;
Sayın chp genl bşk yrd. Sena Kaleli'nin, ''Atatürk ilke ve devrimlerinin savunucusu ve bekçisi olmayacağını, olmak istemediğini söylediği basına yansıdığı an ne düşündünüz?!  Bu zaten normalde hukuki açıdan bir suçturda, Kemalist devrim ülkede linç edildiğinden sesini çıkaracak herkes hapiste olduğundan bir tepki oluşmadı. Tüm bunların dışında parti suçudur bu. Ama Yeni CHP öyle bir temizlik yaptıki kılıçtaroğlunu kullanarak bunada sesini çıkaran olmadı,  olamadı!!

Daha bitmedi sevgilisi Kemalis geçinen CHP li arkadaşlarım.
The Economist! ohh yeah!

Kılıçtaroğulu bu derginin kendilerini savunan bir yazı yazmasından rahatsız olmadığını aksine gurur duyduğunu, bunun yeni CHP nin doğru yolda olduğunu gösterir bilmem ne gibi laflar etti. Şimdi bu dergi Emperyalizmin ve Kapitalizmin beyni niteliğindedir ve buda Yeni CHP nin kimlerle işbirliği içinde olduğunu gösterir.

Sayın gençler, Atatürkün koltuğunda oturan birinin emperyalizmden, kapitalizimden amerikadan rahatsız olmuyor olması sizi düşündürmüyormu ??!! 

Bakın yazının başında Bazı genç CHP lilerin tavrından bahsettim sömürünün, kapitalizmin esiri olmucaz diyor bazılarınız. Onlara kulak verin sizde. Akp ye koymaya korktuğunuz tavrı, kendi partinize koyun. Bak bunu yapabilirsiniz çok basit. 

Haydi gençler sizler Atatürkün ülkemizi emanet ettiği gençlersiniz, yapabilirsiniz! Sadece facebooktan CHP sayfasına girip hayırdır bu YENİ CHP durumuda nedir diye soracaksınız! Hadi ama üşenmeyin hadiiiiiii :)

Yorum Gönder